W minioną niedzielę (7.09), odbył się spływ kajakowy „Kajaki dla Każdego”, zorganizowany przez stowarzyszenie Aktywni Dla Mazowsza, na czele z prezesem Karolem Bielecem. Był to dzień pełen sportowych emocji, relaksu i obcowania z pięknem natury.
Uczestnicy pokonali malowniczy, 17,5-kilometrowy odcinek Wkry – z miejscowości Sobieski do ośrodKA wypoczynkowego „Wiosełko” w Cieksynie. Przez 3,5 godziny mieli okazję podziwiać urokliwe zakątki Mazowsza, ciesząc się świeżym powietrzem i wspaniałymi widokami.
Po dotarciu do celu na wszystkich czekała zasłużona nagroda – pyszne jedzenie, serwowane w towarzystwie klimatycznej muzyki. To idealne zakończenie intensywnego dnia, spędzonego na łonie natury.
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za stworzenie tak fantastycznej atmosfery i wspólną przygodę! Szczególne podziękowania dla Samorządu Województwa Mazowieckiego, który był partnerem wydarzenia i wsparł jego organizację.
Aktywny Nowy Dwór zaprasza na kolejne aktywne imprezy! Szczegóły jak zawsze w naszym portalu.




























































