Nowe Gniewniewice: Śmiertelne potrącenie pieszego

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w sobotę (2.06) przed 23.00 w Nowych Gniewniewicach gm. Leoncin. Na prostym odcinku drogi został potrącony 43-letni mężczyzna. Niestety prawdopodobnie w wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł.

Wczoraj przed 23.00 w Nowych Gniewniewicach gm. Leoncin, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 49-letni kierujący hondą civic, na prostym odcinku drogi potrącił pieszego, który prawdopodobnie szedł środkiem jezdni. Niestety 43-letni mężczyzna poniósł śmierć. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Aktualnie prowadzone śledztwo pozwoli na ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku. Jednocześnie policjanci poszukują jego świadków. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie, proszeni są o kontakt z nowodworską komendą. Informacje można również przekazywać pod nr tel. : 22 775 33 05, 22 775 22 01-04 lub mailowo pod adres: [email protected].

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

KPP Nowy Dwór Maz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.