Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowodworzanin stał pod sklepem w Warszawie z marihuaną w ręku

Policjanci z ursynowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali 35-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna stał w godzinach nocnych przy jednym ze sklepów osiedlowych przy al. KEN z torbą, w której miał około 90 gramów nielegalnego suszu. Jego zniecierpliwione rozglądanie się wokoło nie umknęło oczom mundurowych, którzy wylegitymowali mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego. Nie potrafił wyjaśnić swojej obecności w tym miejscu. Podobne stanowisko przyjął w kwestii posiadania narkotyków. Stwierdził, że po prostu je ma. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Około godziny 21.30 policjanci patrolujący rejon al. KEN zauważyli mężczyznę stojącego przy jednym z osiedlowych sklepów. Rozglądał się, jakby prowadził obserwację, albo na kogoś czekał. Mając świadomość, że w pobliżu tego miejsca w przeszłości dochodziło do włamań do mieszkań, policjanci postanowi zdemaskować mężczyznę. W trakcie legitymowania mężczyzna nie umiał zachować spokoju, trzęsły mu się ręce.

W dodatku wyczuwalna była od niego woń charakterystyczna dla marihuany. Nie bez powodu, ponieważ miał ją przy sobie. W ręku pod bluzą przewieszoną przez nadgarstek trzymał sporą bryłę owiniętą czarną folią. Wewnątrz znajdował się nielegalny susz owinięty folią aluminiową, Narkotester potwierdził, że są to narkotyki.

Mężczyzna nie umiał wyjaśnić, co robi w tym miejscu w porze nocnej, w odległości ponad 60 km od miejsca zamieszkania. Nie wyjaśniał także, skąd miał narkotyki. Stwierdził, że po prostu je ma. Mundurowi zabezpieczyli nielegalne środki i zatrzymali podejrzanego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzuty, za które może zostać skazany na 3 lata więzienia. Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem ursynowskiej prokuratury.

podkom. Robert Koniuszy

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.