Nowy Dwór Maz: Areszt dla Ukraińców za dotkliwe pobicie

W czwartek, sąd rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim przychylił się do wniosku nowodworskiej prokuratury i zastosował 3- miesięczny areszt wobec trzech młodych obywateli Ukrainy, którzy dotkliwie pobili nowodworzanina. Przedstawienie im zarzutów było możliwe dzięki wnikliwej pracy policjantów z komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Mężczyznom grozi kara do 8 lat więzienia.

24 lutego br. nowodworscy kryminalni zatrzymali trzech młodych obywateli Ukrainy w wieku 23, 27 i 28 lat , którzy dwa dni wcześniej brutalnie pobili nowodworzanina. Mężczyzna doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i przebywa obecnie w szpitalu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że w sobotni wieczór, 22 lutego br., do mieszkania gdzie przebywał Wiesław K. ze swoim bratem i synem, weszło 3 obywateli Ukrainy. Ruslan B., Rostyslav H. i Vladyslav K., pobili przebywających w lokalu mężczyzn.

Wobec trójki podejrzanych, sąd na wniosek prokuratora orzekł trzymiesięczny areszt. Mężczyznom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.