Nowy Dwór Maz: Groźny wypadek przy lotnisku

W czwartek (25.10) chwilę przed godziną 15 doszło do poważnego wypadku samochodowego na DK62 w Nowym Dworze Mazowieckim przy lotnisku Warszawa – Modlin. Na miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Kierujący Fordem Mondeo zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżował mężczyzna i kobieta. Kobieta z licznymi złamaniami odwieziona została do szpitala. Po mężczyznę,  który jest w ciężkim stanie min. z urazem czaszki, przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy.

 – Kierujący Fordem jechał od Zakroczymia do Nowego Dworu Mazowieckiego.  21-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu uderzając w drzewo. Samochód wykręciło o 180′. W pojeździe podróżowała również 23-letnia kobieta. Oboje poszkodowani odwiezieni zostali do szpitala. Na miejscu trwają czynności dochodzeniowe – informuje st. sierż.  Sylwia Ochmańska z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ruch na DK 62 w rejonie lotniska jest zablokowany.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.