Nowy Dwór Maz: Ona nie ustąpiła pierwszeństwa. On jechał pod prąd

Wczoraj policjanci wydziału ruchu drogowego zostali zadysponowani do kolizji w Nowym Dworze Mazowieckim. Kierująca BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu Lanosowi. Kierujący nim mężczyzna jechał pod prąd, posiadał zakaz prowadzenia pojazdów, a jego auto nie miało aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia.

8 kwietnia 2021 r. funkcjonariusze nowodworskiego ruchu drogowego obsługiwali kolizję drogową na ul. Sukiennej. Po dotarciu na miejsce policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło kiedy kierująca BMW 35-laka z Pomiechówka, podczas włączania się do ruchu z osiedla na ul. Sukienną w Nowym Dworze Mazowieckim, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu Lanosowi.

Okazało się jednak, że kierujący Lanosem jechał pod prąd. Żeby tego było mało 51-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego posiadał również sądowy zakaz prowadzenia pojazdów na okres 3 lat, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Na domiar złego auto, którym się poruszał w wymaganym terminie nie zostało poddane badaniom technicznym i nie posiadało ubezpieczenia.

Mundurowi nałożyli mandat karny na 35-latkę, która doprowadziła do kolizji. Kierujący daewoo również został ukarany mandatem za jazdę pod prąd. Dodatkowo mundurowi sporządzili przeciwko 51-latkowi wniosek do sądu za prowadzenie pojazdu wbrew sądowemu zakazowi oraz dokumentację za brak aktualnych badań technicznych i ubezpieczenia pojazdu.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.