Nowy Dwór Maz: Robocza wizyta komendanta wojewódzkiego

W środę (9.06)miała miejsce wizyta nadbryg. Jarosława Nowosielskiego Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

W trakcie spotkania Mazowiecki Komendant Wojewódzki spotkał się z Komendantem Powiatowym bryg. Stanisławem Brzozowskim oraz jego zastępcą, dowództwem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, strażakami pełniącymi służbę w danym dniu oraz pracownikami biurowymi.

Podczas spotkania omówione zostały kwestie związane z planami modernizacji i budowy infrastruktury PSP na terenie województwa mazowieckiego oraz informacje o obecnej sytuacji finansowej strażaków. Podczas wizyty Mazowiecki Komendant Wojewódzki zapoznał się z warunkami socjalno-technicznymi JRG oraz SK KP.

Na zakończenie wizyty nabryg. Jarosław Nowosielski podziękował strażakom za ich codzienną służbę oraz życzył wszelkiej pomyślności tworzenia Mazowieckiego Garnizonu Strażaków.

Opracowanie i zdjęcia: Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Mazowieckim

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.