Nowy Dwór Maz: Spływ kajakowy dla dzieci z Pólka

Zarząd Osiedla nr 3 „Pólko” kontynuuje tradycję wspólnego spędzania dnia dziecka z mieszkańcami Osiedla. Po raz kolejny, postawiono na aktywność oraz integrację. Dzięki współpracy z Kajaki Dylewski, udało się trzeci raz spłynąć trasą Pomiechówek – Plaża Modlin. Mieszkańcy ponownie dopisali, a pogoda była wprost wymarzona.

Spływ zakończył się ogniskiem na plaży w Modlinie, w trakcie którego mieszkańcy wraz z dziećmi mogli posilić się soczystymi kiełbaskami. Nie zabrakło również słodyczy, ciast i napojów.

Pozwoliło to odzyskać siły, odpocząć, po wcale nie krótkim odcinku pokonywanym na rzece. Zarząd pragnie w tym miejscu serdecznie podziękować sponsorom CE Lukullus Andrzej Pawluczuk, WOPR Nowy Dwór Mazowiecki, Biuro Turystyki Aktywnej ZLOT Andrzej Świątkowski, Pani Grażynie Nadrzyckiej, Firmie Marciniak-Dariusz Marciniak i Kajaki Dylewski, którzy po raz kolejny nie odmówili swojego wsparcia. Do zobaczenia za rok ! Mamy taką nadzieję.

Tekst i Foto organizatorzy

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.