Nowy Dwór Maz: Zderzenie pojazdów na rondzie między mostami

W środę (27.02.) chwilę przed godziną 7 na rondzie w ciągu DK85 w Nowym Dworze Mazowieckim przy wjeździe do miasta, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Zdarzenie spowodowało poważne utrudnienia w ruchu i duże korki w godzinie dojazdu do pracy.

Pierwsze zgłoszenie dostaliśmy na naszą Gorącą Linię po godzinie 7 rano. Czytelnicy zgłaszali utrudnienia w ruchu oraz wypadek.

Gdy na miejsce przybyły zastępy Państwowej Straży Pożarnej, zastano dwóch kierowców, którzy opuścili pojazdy i oczekiwali na przyjazd służb poza pojazdami. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz odłączeniu akumulatorów w pojazdach – informuje bryg. Tomasz Wołoszyn z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

34-letnia kierująca Skodą Fabią mieszkanka gminy Nasielsk jadąc od strony mostu Pancera, straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierki a następnie odbiła się i zjechała na przeciwległy pas gdzie zderzyła się z Fordem C-Max za kierownicą którego siedział 39-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego w woj. Wielkopolskim. Oboje kierujący zostali przebadani przez funkcjonariuszy i wynik był negatywny. Kierujący Fordem został odwieziony do szpitala ale po badaniach opuścił placówkę medyczną. Kierującej Skodą policjanci zabrali prawo jazdy za rażące wykroczenie w ruchu drogowym. Zdarzenie swój finał będzie mieć w sądzie – informuje podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.