Nowy Dwór Mazowiecki: Śmiertelny wypadek na łuku DK62

W niedzielę (9.10) o godzinie 10:45 na DK62 (ul. gen. Thommee) w Nowym Dworze Mazowieckim na wysokości lotniska Warszawa – Modlin, doszło do śmiertelnego wypadku. Na łuku drogi zderzyły się Opel i Renault. Na miejsce udały się służby ratunkowe.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia, zastano dwa pojazdy marki Opel i Renault Megane, które w wyniku zderzenia zjechały z drogi i wylądowały w rowie. Pojazdami podróżowały 4 osoby. Oplem kierował 36-letni mężczyzna, który z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w samochód osobowy marki renault. Podróżowało nim małżeństwo w wieku 62 i 58 lat z wnuczką. Kierujący renaultem z wnuczką, odwiezieni zostali do szpitala. Sprawca zdarzenia śmigłowcem przetransportowany został do warszawskiego szpitala. Po około 40 minutowej reanimacji lekarz stwierdził zgon 58-letniej kobiety.

Na miejscu pracuje prokurator. Droga Krajowa 62 w miejscu wypadku jest zablokowana. Objazd wyznaczono przez osiedle Modlin Twierdza.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
W02-81 – ZRM Nowy Dwór Mazowiecki
W02-82 – ZRM Kazuń Polski
W02-84 – ZRM Zakroczym
Ratownik 12 – Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Warszawa
ZZ610 – WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
ZZ605 – KPP Nowy Dwór Mazowiecki
ZZ607 – KPP Nowy Dwór Mazowiecki
Wydział Kryminalny KPP Nowy Dwór Mazowiecki
530M02 – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP Nowy Dwór Mazowiecki
531M11 – Dowódca JRG Nowy Dwór Mazowiecki
Prokurator Rejonowy
GDDKiA

/MK/

9 thoughts on “Nowy Dwór Mazowiecki: Śmiertelny wypadek na łuku DK62

  1. Dziwi mnie jedno . Kilka wypadków na tym łuku w tym o ile dobrze pamiętam 2 śmiertelne ,kilka zapewne nawet nie zgłoszonych bo kierowca wypadł z drogi i na własną rękę zorganizował sobie wyciągnięcie z rowu.NIKT Z TYM NIC NIE ROBI . Czy policja nie powinna zadziałać i zgłosić do zarządcy drogi o tym ze ten łuk jest NIEBEZPIECZNY i GINĄ TAM LUDZIE. beton odrażające przy lotnisku udało się zorganizować żeby utrudnić życie właścicielowi parkingu ***** a w tym przypadku i wielu innych nie można zrobić NIC . popieprzony jest ten nasz kraj, oj popieprzony .

  2. „z niewyjaśnionych dotąd przyczyn”
    Jak dla mnie sprawa jest prosta, po pierwsze mokra i śliska nawierzchnia, po drugie na pewno nie jechał 70 km/h sądząc po uszkodzeniach obu aut.
    W tym miejscu faktycznie betonowa barierka oddzielająca pasy mogłaby uratować komuś życie.

        1. Dojechałem tuz po wypadku pomogłem ile się dało ale za chiny ludowe nie mogę zrozumiec jak doszło do tego wypadku. Który samochód jechał z której strony.Kobieta była stabilna aż do przełożenia na nosze. Potem usłyszeliśmy intubacja i reanimacja. Powiem tylko tyle że obraz tego wypadku długo będę pamiętał. Ludziska nogi z gazu.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.