Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowy radiowóz Straży Miejskiej w Łomiankach

Do służby na terenie gminy Łomianki trafił nowy wielozadaniowy samochód. Kluczyki do radiowozu, Komendantowi Straży Miejskiej przekazała burmistrz Łomianek – Małgorzata Żebrowska-Piotrak. Auto to nowoczesny, uprzywilejowany, siedmioosobowy Ford Transit Custom w pełni przystosowany do służby patrolowo – interwencyjnej, w tym do przewożenia osób nietrzeźwych czy ujętych.

„Modernizacja taboru to niewątpliwie wyjście naprzeciw rosnącym potrzebom mieszkańców, nie tylko w przedmiocie działań bieżących, ale także działań kryzysowych. Ostatni pojazd (Dacia Duster) otrzymaliśmy w 2016 r., jednak nie można go w żadnej mierze porównywać z możliwościami nowego radiowozu. Jego właściwości operacyjne są nieocenione w naszej codziennej służbie, a jego podstawowym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa nie tylko osobom przewożonym, ale także strażnikom podczas wykonywania codziennych zadań” – podkreśla Komendant Straży Miejskiej Marcin Węgiełek.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.