Nowy radiowóz Straży Miejskiej

Na ulicach Łomianek jak i całej gminy można zobaczyć nowy, wyróżniający się samochód Straży Miejskiej. Duster, bo o nim mowa, przeznaczony jest do realizacji zadań patrolowo-interwencyjnych i będzie służyć jako kolejny element wzmacniania i doposażania jednostki Straży Miejskiej. Pojazd ten zastąpił wysłużonego Dustera, który z przebiegiem blisko 350 tys. kilometrów przeszedł na zasłużoną „strażniczą emeryturę”.

Kluczyki do nowego samochodu Straży Miejskiej przekazał Tomasz Dąbrowski Burmistrz Łomianek, który podkreślił ponownie, że sprawy bezpieczeństwa mieszkańców gminy traktuje priorytetowo!

– Inwestujemy w Straż Miejską i chcemy, aby sprzęt, jakim dysponują strażnicy, był jak najbardziej nowoczesny. Każda taka inwestycja to realna i widoczna poprawa bezpieczeństwa mieszkańców, a ich bezpieczeństwo, jak i odporność gminy na wszelkiego rodzaju zagrożenia bez wątpienia jest dla mnie sprawą priorytetową! – mówi Tomasz Dąbrowski, burmistrz Łomianek.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.