O służbie w policji z uczniami nowodworskich szkół

Policjantka z nowodworskiej komendy przeprowadziła cykl spotkań z uczniami placówek oświatowych. Podczas prelekcji opowiedziała o zawodzie policjanta, zachęcając do wstąpienia, do służby. Zapoznała uczestników z kolejnymi etapami procesu rekrutacji oraz przedstawiła szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego.

Funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim w ostatnim czasie prowadziła zajęcia z uczniami nowodworskich szkół. W trakcie zajęć zachęcała młodzież do wstąpienia w szeregi Policji. Oficer prasowa przedstawiła uczestnikom prezentację multimedialną i przekazała meteriały edukacyjne. Opowiedziała o kolejnych etapach postępowania kwalifikacyjnego oraz szczegółach każdego z nich. Wskazała również na szeroki wachlarz możliwości wyboru ścieżki kariery zawodowej oraz dalszego rozwoju i procesu kształcenia.

Podkreśliła jak ważna w służbie każdego policjanta jest pomoc innym osobom oraz dbanie o bezpieczeństwo. Zachęcała do wyboru tego ciekawego i interesującego zawodu.


podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.