Pieńków: Śmiertelne potrącenie pieszego

W piątek (4.01)  około godziny 18 w Pieńkowie gm. Czosnów, na krajowej siódemce w miejscu gdzie nie ma przejścia dla pieszych, doszło do śmiertelnego potrącenia człowieka. Ruch na krajowej „7” w kierunku Warszawy odbywa się z utrudnieniami a na czas czynności prokuratora, będzie całkowicie zamknięty.

Kierujący Peugeotem Partnerem 21-letni mieszkaniec Warszawy, jadąc w kierunku stolicy potrącił przechodzącego w miejscu niedozwolonym mężczyznę. Lekarz stwierdził zgon potrąconego. Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny. – informuje naszą redakcję podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejscu  funkcjonariusze przez wiele godzin wykonali czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej Nowym Dworze Mazowieckim, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Aktualnie policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia danych pieszego. Z wyglądu był to mężczyzna w wieku 30-40 lat, krępej budowy ciała. Jednocześnie policjanci poszukują świadków tego wypadku. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie,  proszeni są o kontakt z nowodworską komendą. Informacje można również przekazywać pod nr tel. :  22 775 33 05, 22 775 22 01-04 lub mailowo pod adres: [email protected].

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.