Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Pijany jazdę zakończył uderzając w znak na rondzie

1 kwietnia br. przed godz. 2 w nocy nowodworscy patrolowcy zatrzymali 48- latka, który chwilę wcześniej pijany wjechał na rondo, a następnie uderzył w stojący tam znak. Nowodworzanin w wydychanym powietrzu miał blisko 3 promile alkoholu. Trafił do pomieszczenia da osób zatrzymanych. Po przedstawieniu zarzutów do wszystkiego się przyznał. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim patrolowali rejon miasta. Przed godziną 2 na rondzie przy ul. Bohaterów Modlina i ul. Warszawskiej zauważyli chevroleta, który uderzył w stojący tam znak informacyjny. Funkcjonariusze natychmiast interweniowali.

Od razu też zauważyli, że kierowca chevroleta nie może utrzymać równowagi i wyczuli od niego silną woń alkoholu. Mundurowi przeprowadzili badanie stanu trzeźwości. Alkomat wskazał, że 48- latek w wydychanym powietrzu ma blisko 3 promile alkoholu. Został zatrzymany. W tym czasie śledczy z nowodworskiej komendy zgromadzili materiał dowodowy.

Po wytrzeźwieniu mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego, znajdując się w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania kolizji. Mężczyzna do wszystkiego się przyznał.

Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.