Pijany przyjechał do bankomatu.

W Nowy Rok nasielscy policjanci zatrzymali kierowcę opla, który wsiadł za kierownicę znajdując się w stanie nietrzeźwości. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

1 stycznia 2024 r. funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nasielsku patrolowali teren miasta. Przed godz. 15:00 na ul. Kilińskiego zauważyli opla, którego kierujący zaparkował pojazd w miejscu niedozwolonym. Mundurowi podjęli interwencję. Mieszkaniec nasielskiej gminy tłumaczył, że przyjechał do bankomatu. Policjanci od razu wyczuli od od niego silną woń alkoholu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości 50- latka wykazało, że w wydychanym powietrzu ma ponad 2 promile alkoholu.

Teraz o dalszym losie 50- latka zdecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Przypominamy!!!
Zgodnie z art. 178a KK, kto znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.