Po kontroli drogowej trafił do aresztu

48-letni mieszkaniec gminy Terespol, trafił do zakładu karnego po interwencji przeprowadzonej przez policjantów ruchu drogowego. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej, celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności oraz ustalenia miejsca pobytu.

Wieczorem 23 marca 2023 r. na ul. Thommee w Nowym Dworze Mazowieckim, funkcjonariusze drogówki interweniowali wobec kierowcy opla. Policjanci podczas kontroli drogowej sprawdzili zarówno pojazd, jak i kierującego nim 48- latka w policyjnym rejestrze.

Okazało się, że mieszkaniec województwa lubelskiego jest poszukiwany, w celu ustalenia miejsca pobytu. Nie był to jednak koniec jego problemów. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego i odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności, w związku z nierealizowaniem przez niego obowiązku alimentacyjnego.

47- latek został zatrzymany. Najbliższe miesiące spędzi teraz w jednostce penitencjarnej.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.