Po mieście pędził z prędkością 135 km/h

21- latek został zatrzymany na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, przez funkcjonariuszy ruchu drogowego. Mężczyzna na obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”, jechał fiatem z prędkością aż 135 km/h. Stracił prawo jazdy i został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 2500 zł oraz 15 punktami karnymi.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim codziennie dbają o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu. 26 grudnia 2022 r. przed godz. 22:00 zauważyli na ul. Okunin jadącego z dużą prędkością fiata 500. Pomiar prędkości wykazał, że kierowca przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość aż o 85 km/h. W miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h pędził autem aż 135 km/h.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali go do kontroli drogowej. Siedzący za kierownicą auta 21- latek stracił prawo jazdy. Policjanci nałożyli na niego również mandat karny w kwocie 2500 zł, a do konta dopisali 15 punktów karnych.

Pamiętajmy, że każdy z nas swoim zachowaniem ma wpływ na bezpieczeństwo, na naszych drogach! Za kierownicą nigdy nie zapominajmy o obowiązujących przepisach ruchu drogowego oraz o zdrowym rozsądku!

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.