Policja poszukuje świadków uszkodzenia światłowodu przez operatora paralotni

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują świadków zdarzenia zaistniałego 27 maja 2024 roku około godziny 20:15 w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Młodzieżowej 3, gdzie osoba poruszająca się paralotnią uszkodziła kabel światłowodowy. Wszyscy, którzy mogą pomóc w ustaleniu osoby, która odbywała lot oraz okoliczności i przebiegu zdarzenia, proszeni są o kontakt osobisty lub pod numerami telefonu 47 72 44 901 lub 47 72 44 213.

Policjanci z Wydziału d/w z PG i Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują świadków zdarzenia, które miało miejsce dnia 27 maja 2024 r. w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Młodzieżowej 3 pomiędzy budynkiem szkoły, a boiskiem, gdzie doszło do naruszenia przepisów dotyczących ruchu lotniczego, obowiązujących na obszarze w którym odbywał się lot, poprzez wykonanie lotu przy użyciu statku powietrznego- paralotni, na wysokości poniżej 50 metrów.

Jak wynika ze złożonego zawiadomienia, osoba mająca poruszać się paralotnią uszkodziła kabel światłowodowy wiszący nad ziemią.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli to zdarzenie lub mogą pomóc w ustaleniu jego przebiegu i okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 3, tel. całodobowy 47 72 44 901, 47 72 44 213 lub z prowadzącym postępowanie pod nr tel. 47 72 44 208.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.