Policjanci na szkolnym konkursie

W tym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 2 w Nasielsku odbył się Dzień Bezpieczeństwa dla klas 0- III pt. „Radość na drodze, dzięki Tobie”, związany z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Po raz kolejny wzięli w nim udział policjanci z nowodworskiej komendy i nasielskiego komisariatu.

Uroczystość rozpoczęła się od życzeń złożonych przez nauczycieli i uczniów, na ręce asp. Radosława Wasilewskiego z Komisariatu Policji w Nasielsku, w podziękowaniu za wieloletnią i owocną współpracę. Funkcjonariusz został uhonorowany medalem „Przyjaciel Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku”.

Dyrektor placówki oświatowej Pan Mariusz Kraszewski przywitał zgromadzonych gości, życząc wszystkim uczestnikom udanej zabawy oraz zwycięstwa. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy w Nasielsku. Koordynatorem szkolnego programu była Pani Monika Paluszek.

Dzień Bezpieczeństwa obfitował w atrakcje i różnego rodzaju konkurencje. Wzięli w nich udział uczniowie klas 0- III. Były to m.in.:
– pokaz talentów
– strój odblaskowy
– odblaskowy pokaz mody
– ocena przygotowanych przez uczniów plakatów „Bezpieczny pieszy”
– quiz wiedzy o ruchu drogowym z kołem fortuny, teczkami zadaniowymi oraz balonami z pytaniami

Wszyscy uczestnicy otrzymali przekazane przez Urząd Miejski w Nasielsku elementy odblaskowe, w celu poprawy ich bezpieczeństwa oraz widoczności na drodze. Uczniowie doskonale bawili się podczas zmagań w poszczególnych konkurencjach, wykazując się ogromną kreatywnością w tworzeniu strojów na odblaskowy pokaz mody oraz doskonałą wiedzą na temat bezpieczeństwa. Całe przedsięwzięcie było doskonale zorganizowane przez grono pedagogiczne, a każda konkurencja dostarczyła niezapomnianych emocji i wrażeń. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zmagań i życzymy dalszych sukcesów.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.