Policjanci zatrzymali 4 poszukiwanych

Wczoraj nowodworscy funkcjonariusze zatrzymali aż 4 poszukiwane osoby. Jedna z nich ścigana była listem gończym. Uchylający się od odpowiedzialności karnej mężczyźni, trafili do jednostek penitencjarnych, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

W środę mundurowi z Komisariatu Policji w Pomiechówku zatrzymali 31-latka z tej miejscowości. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez nowodworski sąd. Do odbycia miał karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe. Pomiechowscy stróże prawa po wykonaniu czynności osadzili 31-latka w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych nowodworskiej komendy. Mężczyzna trafi następnie do jednostki penitencjarnej.

Policjanci wydziału prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim weszli w posiadanie informacji o miejscu pobytu poszukiwanego 58-latka. Udali się na ul. Spacerową, gdzie pod wskazanym adresem zastali mieszkańca Szczypiorna. Mężczyzna po sprawdzeniu w systemie okazał się poszukiwany, celem zatrzymania i doprowadzenia do jednostki penitencjarnej. 58-latek został zatrzymany przez mundurowych. Zgodnie z prawomocnym wyrokiem sądu najbliższych 5 miesięcy spędzi w więzieniu

Tego samego dnia wieczorem, dzielnicowy wspólnie z patrolowcami Komisariatu Policji w Czosnowie zatrzymał kolejnych dwóch poszukiwanych mężczyzn. Dotychczas udawało im się unikać odpowiedzialności karnej. Jednak wczoraj na terenie Czosnowa wpadli w ręce mundurowych, którzy doskonale wiedzieli gdzie ich szukać. Po sprawdzeniu w bazach danych wyszło na jaw, że 23-latek ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności, natomiast 28-latek aż 2 lat więzienia. Obywatele Ukrainy zostali przez czosnowskich policjantów zatrzymani, a następnie zostaną odkonwojowani do jednostki penitencjarnej.

st. asp. Joanna Wielocha/g.p

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.