Półkolonie „Nowodworskie lato w mieście 2024”

Wzorem lat ubiegłych, podczas tegorocznych wakacji na terenie Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji  zorganizowane zostaną półkolonie letnie „Nowodworskie lato w mieście 2024” w terminach 8-19.07 oraz 22.07-2-sierpnia.

W planach są m.in. gry zespołowe tj. piłka nożna, tenis ziemny, tenis stołowy, zabawy na basenie, wycieczka do Julinka, zwiedzanie Twierdzy Modlin, kino w Kasynie Oficerskim, pogadanki m.in. z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą, Policją, dzień survivalu w Kampinoskim Parku Narodowym, spacery tematyczne, wyjście do Muzeum Miasta.
Wszelkie wskazówki dotyczące organizacji półkolonii oraz dokumentacji, którą należy dostarczyć do Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, po rejestracji dziecka, znajdują się w linkach na stronie internetowej NOSiR.
Koszt turnusu to 700 zł/os. Osobom posiadającym Nowodworską Kartę Familijną przysługuje 50% zniżki. Zapisy wyłącznie poprzez stronę https://elektronicznezapisy.pl/event/10849/strona.html
Przyjmowanie dokumentów w dniach 17-21 czerwca 2024 r. Płatność wyłącznie gotówką w kasie pływalni.
— dokumenty, które należy dostarczyć do NOSiR-u w terminie 17-21 czerwca po zapisaniu elektronicznym —
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.