Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Poszukiwany 42-latek zatrzymany przez dzielnicowego

W sobotę funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim ustalił gdzie przebywa, a następnie i zatrzymał 42- latka, który miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności, w związku z nieopłaconą w terminie grzywną. Mężczyzna ukrywał się na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.

W sobotę nowodworski dzielnicowy wszedł w posiadanie informacji, gdzie ukrywa się poszukiwany mieszkaniec Nasielska. Przed południem udał się do jednego z mieszkań w Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Tam zastał mężczyznę, który jak się wkrótce okazało, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Sąd Rejonowy w Płońsku wydał za 42- latkiem nakaz doprowadzenia, celem odbycia zastępczej kary 10 dni aresztu, w związku z nieopłaceniem w terminie nałożonej na niego kary w postaci grzywny. Mężczyzna uwolnił się od aresztowania, wpłacając zaległą kwotę. Po wykonaniu czynności został przez dzielnicowego zwolniony.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.