Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych

W środę policjanci Wydziału Kryminalnego nowodworskiej komendy policji zatrzymali poszukiwanego listem gończym 23-latka. Mieszkaniec gminy Nasielsk trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

1 czerwca 2022 r. rano, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim udali się na teren powiatu ciechanowskiego. Funkcjonariusze posiadali informację, że w jednej z miejscowości w gminie Opinogóra Górna ukrywa się poszukiwany listem gończym 23- latek. Na posesji zastali zaskoczonego wizytą policjantów mężczyznę.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie mundurowi potwierdzili, że 23- latek z gminy Nasielsk jest poszukiwany. Na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Pułtusku, miał do odbycia karę 133 pozbawienia wolności. Został przez kryminalnych zatrzymany. Trafił już do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.