Potrącił wózek z kilkumiesięcznym niemowlęciem. Dziecko nie żyje. Kierowca zbiegł

W Przęsławicach w gminie Brochów w piątek (02.04) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia Nowego i Nowego Dworu Mazowieckiego. Policjanci z Sochaczewa poszukują kierowcy białego Suva. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą nam pomóc w zatrzymaniu sprawcy – apelują policjanci.

Dzisiaj około godz. 18.00 w miejscowości Przęsławice na drodze wojewódzkiej nr 575 doszło do tragicznego wypadku drogowego.

Z ustaleń wynika, że kierowca białego Suva potrącił wózek z kilkunastomiesięcznym dzieckiem prowadzony przez rodzica. Niestety, pomimo podjętej reanimacji dziewczynka zmarła. Kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia.

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z videorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego zatrzymania sprawcy wypadku o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Mundurowi ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności i zabezpieczają ślady. Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy z sochaczewskiej jednostki. Wszyscy pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy wypadku.

mł. asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.