Próbował uciec policjantom, bo był poszukiwany

Wczoraj nasielscy kryminalni zatrzymali 26- latka z Nowego Miasta. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie dwóch nakazów doprowadzenia, wydanych przez Sąd Rejonowy w Pułtusku. Do odbycia miał łączną karę 60 dni pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa.

17 maja 2023 roku po południu, kryminalni z Komisariatu Policji w Nasielsku patrolowali rejon gminy. W Cieksynie zauważyli jadący ul. Leśną skuter. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych próbowali zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. W tym momencie 26- latek zeskoczył z jednośladu i podjął pieszą ucieczkę, chcąc uniknąć spotkania z kryminalnymi. Nie miał on jednak najmniejszych szans i po krótkim pościgu został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Mieszkaniec Nowego Miasta próbował ratować się ucieczką, ponieważ wiedział, że jest poszukiwany. Sprawdzenie w policyjnym systemie wykazało, że za 26- latkiem Sąd Rejonowy w Pułtusku wydał aż dwa nakazy doprowadzenia, celem odbycia łącznej kary 60 dni pozbawienia wolności.

Wcześniej mężczyzna dopuścił się przestępstwa prowadzenia pojazdu mechnicznego, znajdując się w stanie nietrzeźwości, a także spowodowania kolizji drogowej po pijanemu.

Został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.