Rozbił BMW na wiadukcie

W nocy z czwartku na piątek, rozpędzone bmw wjechało w barierki energochłonne na wiadukcie przy ul. Paderewskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Za kierownicą siedział 21- latek, a na fotelu pasażera jego 18- letni brat. Na szczęście nie odnieśli oni obrażeń. Pojazd nie był dopuszczony do ruchu. Na kierowcę policjanci nałożyli 3500 zł mandatu, a do konta dopisali 13 punktów karnych.

10 listopada 2022 r. o godz. 22:40, na wiadukcie nad torowiskiem przy ul. Paderewskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący bmw 21- latek z gminy Czosnów, na skutek niedostosowania prędkości do warunków ruchu, uderzył przodem auta w barierki energochłonne. Wspólnie z nim podróżował też 18- latek. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd znalazł się na przeciwległym pasie ruchu, uderzając tyłem o barierki po lewej stronie drogi. W wyniku tego zdarzenia zniszczeniu uległ zarówno przód jak i tył pojazdu. Na długości około 5 mb. zostały również uszkodzone barierki energochłonne na wiadukcie. Na szczęście 21- latkowi i jego 18- letniemu bratu nic się nie stało.

Policjanci nowodworskiego ruchu drogowego, którzy obsługiwali to zdarzenie ujawnili, że bmw nie było dopuszczone do ruchu i w ogóle nie powinno wyjeżdżać na drogę. Za spowodowanie kolizji drogowej, mundurowi nałożyli na kierowcę mandat karny w wysokości 2000 zł oraz 10 punktów karnych. Dodatkowo za poruszanie się pojazdem, który nie był dopuszczony do ruchu kolejne 3 punkty karne i 1500 zł mandatu.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.