Sady: Potrącenie kobiety

W poniedziałek (3.12) chwilę przed godziną 5 rano, kierująca samochodem osobowym wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu. Kierującej mieszkance powiatu sochaczewskiego nic się nie stało i sama wyszła z pojazdu wzywając pomoc drogową. W pewnym momencie kierujący Volkswagenem 33-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w stojącą na poboczu 55-latkę.

Kierująca samochodem osobowym w trakcie oczekiwania na pomoc drogową, stała na poboczu drogi. Zauważył ją kierujący Volkswagenem Bora i w tym momencie wpadł w poślizg, potrącając kobietę. Na miejsce wezwano służby ratunkowe oraz policję. Ranna kobieta została odwieziona do szpitala – mówi naszej redakcji podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na miejsce udały się 3 zastępy ratowniczo gaśnicze. Strażacy po przybyciu zastali leżącą na poboczu kobietę. Natychmiast udzielono jej pomocy, założono kołnierz ortopedyczny oraz ułożono na desce. Po przybyciu zespołu Ratownictwa Medycznego, przekazano pacjentkę medykom, którzy odwieźli ją do szpitala – mówi mł. bryg. Tomasz Wołoszyn naczelnik Wydziału Operacyjnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają nowodworscy policjanci.

Udział w akcji:
531M22 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M25 – JRG Nowy Dwór Mazowiecki
539M70 – OSP Czosnów
W02-82 – ZRM Kazuń Polski
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.