We wtorek (12.09) w Sadach gm. Czosnów, doszło do wypadku z udziałem motocykla. Policjanci poszukują kierującego białym busem, który brał udział w zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło o godzinie 5:25 na 329 kilometrze DK 7. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe i Policja. Kierujący jednośladem jak i kierujący Fordem, który brał udział w zdarzeniu nie odnieśli poważniejszych obrażeń i nie było potrzeby odwożenia ich do szpitala.

Kierujący motocyklem Honda 32 latek jadąc lewym pasem zaczął gwałtownie hamować, gdy przed niego wjechał nagle biały bus. Kierujący busem wykonał manewr nieprawidłowej zmiany pasa ruchu. Kierujący motocyklem zjechał na prawy pas i uderzył w tył drugiego busa Forda Transita którym kierował 63-latek z Olsztyna – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Niestety kierujący busem, który nieprawidłowo wykonał manewr zmiany pasa ruchu, nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawę wyjaśniają policjanci.