Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Skradziony młot wrócił do właściciela

Pod koniec zeszłego tygodnia dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie przywłaszczenia młota wyburzeniowego z dłutami. Mienie warte kilkadziesiąt tysięcy złotych zostało kilka miesięcy temu wypożyczone przez dwoje mieszkańców starobabickiej gminy. Jednak zamiast z powrotem wrócić do właściciela, trafiło na jeden z portali aukcyjnych. Kryminalni z komendy w Starych Babicach zatrzymali 40-latkę i o 4 lata starszego mężczyznę. Oboje usłyszeli już zarzut przywłaszczenia mienia, dodatkowo 44-latek odpowie za paserstwo.

W zeszłym tygodniu do dyżurnego komisariatu w Łomiankach wpłynęło zawiadomienie, z treści którego wynikało, że doszło do przywłaszczenia młota wyburzeniowego przez dwoje mieszkańców starobabickiej gminy. Mienie warte kilkadziesiąt tysięcy złotych zamiast z powrotem wrócić do właściciela, trafiło na jeden z portali aukcyjnych.

Do sprawy włączyli się kryminalni z komendy w Starych Babicach, którzy zabezpieczyli odzyskany młot oraz zatrzymali 40-latkę i o 4 lata starszego od niej mężczyznę. Policjanci przedstawili obojgu zarzut przywłaszczenia mienia, dodatkowo 44-latek odpowie za paserstwo. Oboje przyznali się do popełnienia przestępstwa i poddali dobrowolnie karze.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.