Śniadówko: Dzielnicowi z Zakroczymia odnaleźli 3-latka

W czwartek (12.04) asp. szt. Dariusz Radwański i mł. asp. Łukasz Płuciennik, podczas akcji poszukiwawczej odnaleźli zaginionego 3-letniego chłopca. Dziecko oddaliło się z posesji i poszło w stronę rzeki Wkry. Dzięki szybkim działaniom policjantów, 3-latek cały i zdrowy wrócił pod opiekę rodziców.

Wczoraj przed godziną 15 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 3-letniego chłopca. Dziecko pozostawione na chwilę bez opieki, opuściło posesję w Śniadówku gm. Pomiechówek i miało iść w stronę rzeki Wkry. Zrozpaczony ojciec nie mógł go odnaleźć.

Natychmiast zarządzono akcje poszukiwawczą. W działania brali udział również dzielnicowi z Zakroczymia. Po kilkunastu minutach penetracji terenu, policjanci zauważyli chłopca, który zmierzał w stronę koryta rzeki. Mundurowi podbiegli do wystraszonego dziecka. Na szczęście 3-latkowi nic się nie stało. Cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodzicom.

KPP Nowy Dwór Maz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.