Strażacy podsumowali 2017 rok.

Nowodworscy strażacy podsumowali miniony rok. Zauważalna jest tendencja wzrostowa ilości wyjazdów do różnego rodzaju zdarzeń. W 2017 roku strażacy na terenie powiatu nowodworskiego interweniowali 1397 razy.

Wszystkie prezentowane poniżej dane przygotowane zostały przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim lub na podstawie danych udostępnionych przez Komendę.

Dużą ilość razy w działaniach ratowniczo – gaśniczych udział brały jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, które rozlokowane są na terenie całego powiatu nowodworskiego w każdej z gmin. Na terenie powiatu działa również Wojskowa Straż Pożarna w Pomiechówku, która w minionym roku interweniowała 66 razy. Na terenie Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa – Modlin stacjonuje Lotniskowa Służba Ratowniczo – Gaśnicza, która podejmowała 260 akcji na terenie wewnętrznym lotniska jak i w jego otoczeniu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.