Strażacy zapraszają do wypożyczania kajaków. Pełnią też dyżury na wodzie

Ochotnicza Straż Pożarna Ratownictwo Wodne zaprasza do wypożyczania kajaków dwuosobowych do popływania na rzekach Narwi, Wiśle i Wkrze. Dochód z wynajęcia kajaków przeznaczony jest na działalność statutową jednostki.

Strażacy co roku biorą i uruchamiają wypożyczalnie kajaków. Do dyspozycji jest 8 dwuosobowych kajaków. Każdy wypożyczający otrzymuje kamizelki ratunkowe. Godzina pływania to 15 złotych a cały dzień 40 złotych. Strażacy nie organizują spływów ani nie odbierają z innych miejsc. Aby popływać strażackimi kajakami, należy przyjechać do siedziby w Modlinie Twierdzy i tam wypłynąć.

Jak co roku są też prowadzone dyżury ratowników. Codziennie od 8 do 20 w siedzibie OSP Ratownictwo Wodne nad rzeką Narwią dyżur pełni trzech ratowników wodnych, którzy są w stanie natychmiast udać się do osób potrzebujących pomocy na wodzie. Co roku na finansowanie dyżurów składają się Wojewoda Mazowiecki i Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.