Strażnik graniczny po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

Funkcjonariusz z Placówki Straży Granicznej Warszawa – Modlin podczas dnia wolnego od służby zatrzymał pijanego kierowcę. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Funkcjonariusz podróżował prywatnym pojazdem, kiedy zauważył dziwnie poruszający się samochód osobowy. Jak wynika z jego relacji pojazd poruszał się w sposób zagrażający bezpieczeństwa innym użytkownikom ruchu, ponadto zauważył, że z auta została wyrzucona butelka po alkoholu. Nasz kolega telefonicznie poinformował policję z Legionowa i cały czas jechał za stwarzającym zagrożenie samochodem, który zatrzymał się w końcu pod sklepem spożywczym w Janówku Drugim gm. Jabłonna. Funkcjonariusz odebrał kierowcy kluczyki, uniemożliwił wyjście z pojazdu i oczekiwał na przyjazd policji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze policji zatrzymali mężczyznę, który jak się okazało miał 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.