Szczęśliwe zakończenie poszukiwań 44-latka

W piątkową noc do czosnowskiego komisariatu wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca Kaliszek. Poszukiwania trwały całą noc. W sobotni poranek dzielnicowy na terenie gminy Czosnów odnalazł mężczyznę, który nie wymagał hospitalizacji i powrócił do miejsca zamieszkania.

17 czerwca 2022 r. po 22:00 do Komisariatu Policji w Czosnowie zgłosiła się kobieta, zawiadamiając o zaginięciu swojego partnera. Z przekazanych informacji wynikało, że życie mężczyzny może być zagrożone.

Mundurowi przystąpili do całonocnych poszukiwań. Brali w nich udział funkcjonariusze z nowodworskiej komendy, wspierani przez oddziały prewencji, funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystecznego Policji z dronem, przewodnika z psem służbowym, w poszukiwania zaangażowana była również Straż Pożarna z psami poszukiwawczymi.

W sobotę rano dzielnicowy z Czosnowa ustalił, że 44-latek może przebywać w sąsiedniej miejscowości. Wspólnie z patrolowcem udali się do Łosiej Wólki, gdzie odnaleźli mężczyznę. Na szczęście jego zdrowiu i życiu nic nie zagrażało. 44-latek po badaniu lekarskim został przekazany pod opiekę rodziny.

Dzięki pracy i zaangażowaniu mundurowych cała historia zakończyła się szczęśliwie.

podkom. Joanna Wielocha
Foto: archiwum OSP Ratownictwo Wodne