Szła z piwem. W torbie miała narkotyki

W nocy z 14/15 września br. policjanci nowodworskiego Wydziału Prewencji podczas patrolu zauważyli na ulicy młodą kobietę, która piła alkohol. Podczas interwencji okazało się, że w saszetce ma ukryty mefedron i marihuanę. Została zatrzymana i usłyszała zarzuty, do których popełnienia się przyznała. Nie uniknęła również mandatu za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pełnili służbę w nocy ze środy na czwartek. Przed godz. 22:00 na jednej z ulic zauważyli dobrze im znaną 19- latkę, która piła piwo. Podjęli wobec niej interwencję. Młoda kobieta została ukarana mandatem za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Jednak uwagę mundurowych zwróciło także nerwowe zachowanie dziewczyny oraz to, że za wszelką cenę chciała ukryć przed funkcjonariuszami przewieszoną przez ramię saszetkę. Policjanci postanowili to sprawdzić.

Okazało się, że mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego ma w torbie narkotyki. Mundurowi ujawnili torebkę foliową z zapięciem strunowym, w której znajdował się susz roślinny, a za chwilę kolejną torebkę z zawartością białego proszku. Kobieta trafiła do nowodworskiej komendy, a substancje zabezpieczono. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że to marihuana i mefedron. Ponadto podczas przeszukania, nowodworscy kryminalni znaleźli w jej domu metamfetaminę.

19- latka noc spędziła w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Następnego dnia nowodworscy śledczy przedstawili jej zarzuty posiadania środków odurzających. Do wszystkiego się przyznała i dobrowolnie poddała karze. Postepowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.