Trębki Stare: Śmiertelny wypadek na DK62. Nie żyje 23-latek

W piątek (27.04) przed godziną 18 na DK62 w miejscowości Trębki Stare w gminie Zakroczym, doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Ruch na DK62 jest obecnie zablokowany a objazd wyznaczono przez Trębki Stare i Kamienicę.

Kierujący Peugeotem 206, 23-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego został zakleszczony w pojeździe. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Kierujący samochodem ciężarowym nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejsce przyjechał prokurator oraz technicy i biegli z zakresu wypadków drogowych. Ruch na drodze krajowej 62 został całkowicie zablokowany. Aby przestawić tarasujący drogę samochód ciężarowy, strażacy na miejsce wezwali Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Technicznego z JRG 10 w Warszawie.

Wezwaliśmy specjalistyczny sprzęt z Warszawy aby przestawić samochód ciężarowy, tak aby nie tarasował drogi. Potrzebny był do tego dźwig – mówi mł. bryg. Tomasz Wołoszyn, naczelnik Wydziału Operacyjnego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jak dowiedziała się nasza redakcja – przed wypadkiem kierowca Peugeota wysłał pożegnalną wiadomość do bliskich. Śledczy również sprawdzają czy było to samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek lub inny rodzaj zdarzenia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.