Twierdza Modlin, jakiej jeszcze nie znałeś – zwiedzanie z przewodnikiem!

Odkryj najdłuższy budynek w Europie! Podczas wycieczki z naszym przewodnikiem, poznasz tajemnice Twierdzy Modlin oraz zobaczysz niedostępne na co dzień zabytki. To niepowtarzalna okazja, by wejść w ślady bohaterskich żołnierzy, którzy bronili tego niezwykłego miejsca!

Widzimy się w sobotę (20 stycznia) i w niedzielę (21 stycznia), o godzinie 12:00, pod Muzeum Twierdzy Modlin, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Stamtąd wyruszymy na wycieczkę, podczas której zobaczycie wiele interesujących miejsc.

Między innymi zobaczycie:
– Areszt Carski
– Koszary Obronne
– Wieża Wodna
– Stołówka wojskowa
– Kojec Meciszewskiego

(Zwiedzanie zaczyna się o 12:00. Wycieczka trwa około 3 godzin, podczas których przejdziecie około 3 kilometrów).
Co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem należy zgłosić się do naszego punktu Muzeum Twierdzy Modlin, w celu zeskanowania biletów.
Całkowity koszt: 35zł/osoba! Bilety do nabycia – https://goingapp.pl/kup-bilety/twierdza-modlin-zwiedzanie-z-przewodnikiem-23

UWAGA! Lepiej się pospieszcie bo liczba miejsc jest ograniczona!
To jeszcze nie wszystko! Jeśli po zwiedzaniu poczujecie niedosyt, chęć zobaczenia „czegoś więcej”, zapraszamy Was do naszych punktów – bilety w cenie zwiedzania.

• Wieża Czerwona – dwa tarasy z widokiem na cytadelę oraz ruiny spichlerza
• Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197” – multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina. Odwiedź gabinet generała Thommee i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce!

Czas zwiedzania: zależny od grupy.
Dlatego jeśli lubisz odkrywać nowe miejsca, to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie!
Pamiętajcie, aby ubrać się cieplutko!
Do zobaczenia w Twierdzy Modlin!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.