Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Udana realizacja listów gończych

Nowodworscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego 33- latka. Mężczyzna miał do odbycia łączną karę 521 dni pozbawienia wolności. Trafił do jednostki penitencjarnej.

Wczoraj rano funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim udali się na teren powiatu mińskiego. Mundurowi ustalili, że w jednym z hoteli przebywa poszukiwany mężczyzna. Na miejscu zastali zaskoczonego ich wizytą 33- latka. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że jest on poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych, nakazu doprowadzenia oraz w celu ustalenia miejsca pobytu. Kryminalni zatrzymali mężczyznę, który do odbycia miał blisko 1,5 roku pozbawienia wolności.

Jeszcze tego samego dnia 33-latek trafił do zakładu karnego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.