Uderz w stół a …!

Jeden z głównych działaczy WND w artykule opublikowanym w portalu Wirtualny Nowy Dwór, zadał mi pytanie, co zrobiłem gdy byłem u władzy. Nie chcąc wchodzić w polemikę z adwersarzem odpowiem krótko, gdyby głupota miała skrzydełka to by już dawno odleciała.

W moich felietonach pokazuję mieszkańcom naszego miasta to co nie udało nam się zrobić kiedy do władzy dorwali się ludzie reprezentujący ugrupowanie mając w haśle Wiarygodność, Niezależność, Dialog. Nic bardziej obłudnego nie można było wymyślić a co gorsze propagować w Naszym społeczeństwie.

Kolego Sławku (Krzeczkowski) dziwi mnie to, że jako twórca organu założycielskiego oraz statutu WND, nie wiesz czy byłem czy nie członkiem waszej organizacji. Prawdą jest to, że startowałem z listy WND jako niezależny i tylko dzięki dotrzymaniu słowa danego przez burmistrza, miałem możliwość być wiarygodnym, niezależnym od WND oraz prowadziłem dialog z mieszkańcami. Dzięki tej możliwości działania, danej mi przez burmistrza wraz z drugim radnym z Modlina Twierdzy (panem Siewrukiem) pracowaliśmy bardzo uczciwie na rzecz dobrobytu naszego miasta. Cała moja działalność została opisana w miejscowej prasie i wszystko będzie jasne a dopiero później zadawać bezsensowne pytania.

Mam nadzieję, że jest to początek kampanii wyborczej bo jak mi wiadomo już Pan kandydował kilka razy i jakoś nie znalazł uznania u mieszkańców. W wyborach na radnego bez sukcesu ale w sterowanych przez WND (o tym wydarzeniu będzie specjalny felieton) wyborach zarządu osiedla, został pan doceniony. I tu jest moje pytanie do Pana, czym się może pochwalić społeczeństwu, co zrobił będąc w zarządzie na rzecz poprawy funkcjonowania osiedla.

Włączanie i wyłączanie światła na szkolnym boisku sportowym, to pana obowiązek za który jest opłacany przez dyrektora zespołu szkolno-przedszkolnego gdzie jest pan na etacie.

I co dalej a no propagowanie haseł pana organizacji i tworzenie gruntu na dalsze trzymanie się u władzy. I to jest cała wasza wiarygodność i dialog ze społeczeństwem. Mam nadzieję, że w nadchodzących wyborach nie będą doceniane kiełbaski i piwo a kandydaci na radnych powinni dać się poznać społeczeństwu w czasie spotkań, informując w sposób prawdziwy kierunki swojego działania na rzecz rozwoju naszego miasta.

Panie Sławku, burmistrz jest bardzo mądrym człowiekiem ale nie zrobi wszystkiego sam jak będzie miał do współpracy taką jak obecnie radę miejską. Radę tworzą radni czyli jacy radni taka rada jaka rada takie miasto. Nadchodzi pora aby to zmienić.

Oleksiak Włodzimierz – radny dwóch kadencji

Ps. Przedstawiam społeczeństwu aktualne zdjęcia tablic informacyjnych Zarządu Osiedla nr.6 w Modlinie Twierdzy. I tu jest pokazany obraz Pana działalności. Proszę o zwrócenie uwagi na daty. Obecnie mamy 12.02.2018 roku a co widnieje na tablicach? Panie Sławku po prostu wstyd mi za kolegę.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.