Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Ukarany mandatem za agresywne zachowanie

W sobotę (09.03) funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Modlin otrzymali zgłoszenie o zakłóceniu porządku na pokładzie samolotu przylatującego z Londynu. Jeden z pasażerów nie wykonywał poleceń personelu pokładowego i był agresywny.

Po wylądowaniu maszyny na pokład udali się funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych. Załoga wskazała pasażera, 41-letniego obywatela RP. Mężczyzna został pouczony o możliwości użycia środków przymusu bezpośredniego w przypadku nie podporzadkowania się poleceniom wydanym przez interweniujący zespół funkcjonariuszy SG, czemu 41-latek się nie wykonał. Funkcjonariusze użyli ŚPB w postaci chwytów obezwładniających oraz kajdanek. Następnie podróżny został przeprowadzony do pomieszczeń służbowych SG w celu wykonania dalszych czynności.

W trakcie interwencji podróżny nie odniósł żadnych obrażeń. W związku z naruszeniem art. 210 ust. 1 pkt. 9 Ustawy Prawo Lotnicze (nie stosowanie się do poleceń kapitana statku powietrznego) awanturnik został ukarany mandatem karnym kredytowanym w wysokości 500 PLN. Po zakończonych czynnościach mężczyzna został zwolniony.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.