Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Uszkodzona obróbka dachowa przy łączeniu budynków szpitala

W piątek (3.11) wieczorem w szpitalu Nowodworskiego Centrum Medycznego przy ulicy Miodowej, interweniowała Straż Pożarna. Powodem było przedostanie się wody podczas opadów deszczu do środka budynku. Na szczęście nie było żadnego zagrożenia i konieczności ewakuacji pacjentów czy personelu.

Jak przekazał Rafał Gołębiewski kierownik ds. technicznych Nowodworskiego Centrum Medycznego – podczas opadów deszczu doszło do oderwania od ściany obróbki dachowej co spowodowało przedostanie się wody między mur starego a nowego budynku. Przedostanie się wody spowodowało zawilgotnienie w pokoju lekarskim na oddziale dziecięcym. W najbliższych dniach usterka zostanie naprawiona. 

We wczorajszej akcji udział wzięły zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz OSP Nowy Dwór Mazowiecki. Strażakom nie udało się zabezpieczyć uszkodzenia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.