W związku z obchodami 86. rocznicy zbrodni katyńskiej w Nowym Dworze Mazowieckim wprowadzone zostaną czasowe utrudnienia w ruchu na ul. Warszawskiej. Kierowcy muszą liczyć się także z zakazem parkowania w rejonie pomnika. Szczegóły w artykule.
Uwaga kierowcy, trzeba przygotować się na czasowe utrudnienia w ruchu. W niedzielę 19 kwietnia miasto wprowadzi zmiany w organizacji ruchu w związku z uroczystościami upamiętniającymi 86. rocznicę zbrodni katyńskiej.
Utrudnienia na ul. Warszawskiej
Najważniejsze zmiany obejmą ul. Warszawską. W godzinach od 14:30 do 16:00 mogą pojawić się chwilowe utrudnienia na odcinku od ul. Józefa Wybickiego do ul. Mazowieckiej. Dodatkowo odcinek ul. Warszawskiej między ul. Sawy a ul. Mazowiecką zostanie całkowicie wyłączony z ruchu w czasie trwania uroczystości przy pomniku.
Zmiany w ruchu mają związek z wydarzeniem organizowanym przy Pomniku Obrońców Ojczyzny w Nowym Dworze Mazowieckim. To właśnie w tym miejscu zaplanowano główne obchody rocznicowe.
Zakaz parkowania w okolicy pomnika
Miasto wprowadzi także czasowe ograniczenia w parkowaniu. Od 18 kwietnia od godziny 16:00 do 19 kwietnia do godziny 16:00 kierowcy nie powinni parkować samochodów na chodniku za pomnikiem.
Utrudnienia mają charakter czasowy i zakończą się po zakończeniu uroczystości.










