Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

W środę kolejny protest rolników

20 marca br. w godz. 7:00 – 19:00 na terenie powiatu nowodworskiego zaplanowany jest protest rolników. Przyniesie on utrudnienia na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z drogą wojewódzką nr 579 w miejscowości Kazuń Nowy gm. Czosnów. W dniach protestu zachęcamy do korzystania z komunikacji publicznej bądź szukania alternatywnych tras przejazdu.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim informują, że dnia 20 marca 2024 r. w godz. 7:00 – 19:00 odbędzie się planowany protest rolników, który przyniesie utrudnienia na drogach powiatu nowodworskiego.

Uczestnicy zgromadzenia na terenie naszego powiatu przewidują jeden punkt blokadowy w miejscowości Kazuń Nowy gm. Czosnów, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z drogą wojewódzką nr 579.

W związku z utrudnieniami nowodworscy policjanci zaplanowali dla pojazdów osobowych jadących od strony Warszawy, objazd na skrzyżowaniu w Czosnowie ul. Warszawską, następnie w lewo pod wiaduktem drogi nr 7 ul. Pańską do miejscowości Dębina, ul. Działkową do miejscowości Kazuń Nowy, drogą wojewódzką nr 579 do miejscowości Kazuń Pan i Kazuń Bielany, a następnie drogą wojewódzką nr 575 w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego.

Objazd w kierunku do Warszawy prowadził będzie drogą wojewódzką nr 85 przez Nowy Dwór Mazowiecki (most na rzece Narwii, most na rzece Wiśle), następnie drogą wojewódzką nr 579, i dalej relatywnie do objazdu wskazanego od strony Warszawy.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zrozumienie oraz cierpliwość na drogach. Sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z tras alternatywnych. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów.
Zachęcamy również do monitorowania lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją panującą tego dnia na drogach powiatu.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.