Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Odkryj Twierdzę Modlin nocą!

Już 22 marca (piątek) 2024 roku, o godzinie 18:00; widzimy się na uwielbianym przez odwiedzających Twierdzę Modlin wydarzeniu jakim jest NOCNE ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM!

Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać historię tego miejsca w niecodzienny sposób.
Przed rozpoczęciem wycieczki, należy zgłosić się do naszego punktu „Muzeum Twierdzy Modlin” – w celu zeskanowania biletów.
Skanowanie biletów rozpoczynamy od godziny 17:45.

Spotykamy się w Muzeum Twierdzy Modlin, czyli Muzeum Twierdzy Modlin, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Z tego miejsca wraz z naszym przewodnikiem ruszymy w podróż, by poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin. W ramach tego wydarzenia będziesz miał okazję zobaczyć zabytki do których na co dzień nie ma dostępu, a tym bardziej o zmroku. Zapowiada się niezły dreszczyk emocji! Jeśli lubisz czuć adrenalinę, to ta wycieczka jest dla Ciebie idealna!

Całkowity koszt: 40zł/osoba! bilety do kupienia –https://goingapp.pl/kup-bilety/twierdza-modlin-nocne-zwiedzanie-z-przewodnikiem-5

Trzeba jednak pamiętać, że liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć i zarezerwować swoje miejsce już teraz.
Nie przegap takiej okazji!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego wydarzenia, jak i samego miejsca jakim jest Twierdza Modlin, zapraszamy na stronę internetową: www.twierdzamodlin.com.

Pamiętajcie o ciepłej odzieży, wygodnym obuwiu i latarkach. Będziemy chodzić po nierównościach, schodach i ciemnych pomieszczeniach w których łatwo się pobrudzić. Nie zakazujemy nie brać ze sobą Waszych pociech, natomiast uprzedzamy, że ta wycieczka nie jest dostosowana dla dzieci, ze względu na nierówne tereny i ciemności.

Kontakt:
Nr tel.: +48 888 424 888
e-mail: [email protected]
Do zobaczenia w Twierdzy Modlin – nocą!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.