W wakacje odwiedź Twierdzę Modlin

Nie wiesz co zrobić w piękny i słoneczny weekend rozpoczynający wakacje? Zapraszamy do Twierdzy Modlin.  W ten weekend przygotowano dla Was całą masę atrakcji.
🔍Tarasy widokowe Wieży Czerwonej

Z tej perspektyw poznasz piękno naszej okolicy i ogrom tego budynku ! Zapewniamy także wspaniały widok na spichlerz ( psst… dla wtajemniczonych na zamek Horeszków 😎).

🔍 Centrum Edukacji Historycznej – Prochownia 197.
Multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina w 1939 roku. Wizyta w gabinecie generała Thommee dostarczy Ci niesamowitych wrażeń 🙂

🔍
Wielka wystawa klocków COBI – zobacz ogromne, inspirowane historią dioramy z klocków oraz modele wozów bojowych. Wystawa czynna wyłącznie w sobotę i niedzielę 😊

🔍
WEEKENDOWY SPACER Z PRZEWODNIKIEM – 13:00 (Wycieczka prowadzi przez teren, który nie jest terenem ogólnodostępnym. Do wnętrza koszar można wejść jedynie z naszym przewodnikiem.)

Bilety kupisz tutaj -> www.twierdzamodlin.com

🔍Przejażdżka z historią (Przejazd eko-busem to najszybsza i najwygodniejsza forma zwiedzania Twierdzy Modlin) Bilety kupisz na miejscu.

➡️Godziny otwarcia ⬅️
Sobota 10:00 – 19:00

Niedziela 10:00 -19:00

Czekamy na Ciebie ‼️
📌 Twierdza Modlin 📌
Ul. Gen. Józefa Bema 200 C,
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
Na teren wjedziesz przez szlaban ( Wjazd A ) na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego.
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.