Wiersze: Dozór za włamanie

Policjanci z Czosnowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do budynków gospodarczych. W trakcie czynności funkcjonariusze odnaleźli skradzione przedmioty o wartości ponad 3800 zł. 26-letni Kamil P. oraz 38-letni Piotr P. usłyszeli już zarzuty i trafili pod dozór Policji. Teraz może im grozić kara do od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec zeszłego tygodnia, do komisariatu w Czosnowie wpłynęła informacja o kradzieży z włamaniem do budynków gospodarczych w miejscowości Wiersze. Z pomieszczeń zginęły głównie elektronarzędzia. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 3800 zł.

Policjanci przystąpili do wyjaśnienia tego zdarzenia. Następnego dnia mundurowi ustalili podejrzanych o dokonanie włamania. Podczas przeszukania posesji mężczyzn funkcjonariusze znaleźli skradzione przedmioty, które ukryte były m.in. w samochodzie oraz w wykopie pod budą dla psa. Dodatkowo w aucie 26-latka znajdowała się torebka z białym proszkiem, który po przebadaniu okazał się amfetaminą.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie im zarzutów. Decyzją prokuratora trafili pod dozór. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

KPP Nowy Dwór Maz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.