Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Wydłużone zamknięcie odcinka DW575 pod wiaduktem na S7

Wykonawca prac na DW575 ulica Główna w Sadach pod wiaduktem S& poinformował o wydłużeniu terminu zamknięcia drogi. Wszystko spowodowane jest opóźnieniem prac. Po wznowieniu ruch, prowadzony będzie wahadłowo sterowany sygnalizacją świetlną.

Droga pierwotnie miała być zamknięta do wtorku (29.08) jednak okazało się, że wykonawca nie wyrobił się w terminie i tym samym wydłużono zamknięcie drogi do 7 września. Od 8 września ruch na DW575 prowadzony będzie wahadłowo.

Nadal obowiązuje objazd z kierunku Płocka od m. Stare Grochale, DW899 do m. Cybulice Małe, dalej DW579 przez m. Kazuń Polski do skrzyżowania z DK7 m. Kazuń Nowy, dalej DK85 do skrzyżowania z ul. Główną w m. Kazuń Nowy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.