Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Zaginęła Maja Kot

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą poszukiwania zaginionej 13- latki z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują zaginionej 13- letniej Mai Kot, która ostatni raz była widziana w Nowym Dworze Mazowieckim dnia 2 października 2023 r. o godz. 8:00, informując, że udaje się do szkoły.

Rysopis:

wzrost: 170 cm
waga: 56 kg
sylwetka: szczupła
włosy: brązowe, do ramion
oczy: brązowe
uszy: przylegające, normalne
nos: prosty
ubiór: bluza z kapturem zapinana na suwak, kolorowa z fioletowymi rękawami, koszulka na krótki rękaw koloru białego, spodnie długie jeansowe koloru czarnego, plecak z motywem białych „jednorożców”.

Posiada przy sobie telefon komórkowy.

Wszelkie informacje o zaginionej prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod nr tel. (47) 72 44 901 lub 213 lub skontaktować się z najbliższą jednostką Policji.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.