Zakroczym: 30-latek biegał z siekierą. Trafił do szpitala.

Znamy szczegóły wczorajszej akcji policji w Zakroczymiu. Okazało się, że to 30-latek biegał z siekierą i groził kierującym samochodami, którzy go mijali. Policjanci po otrzymaniu informacji natychmiast przystąpili do penetracji terenu i po odnalezieniu mężczyzny, wezwali na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego. Lekarz postanowił o przewiezieniu do szpitala w Pruszkowie.

W rejonie sklepu Biedronka funkcjonariusze wylegitymowali 30-letniego mieszkańca Zakroczymia odpowiadającego podanemu rysopisowi. Mężczyzna był pobudzony i wypowiadał się w sposób irracjonalny i nielogiczny. Mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Niedaleko mężczyzny, na trawniku ujawniono leżącą siekierę. 30-latka przekazano pod opiekę lekarza, który w dalszej kolejności zadecydował o przewiezieniu go do szpitala w Pruszkowie i poddaniu obserwacji. W wyniku penetracji rejonu, nie ujawniono zniszczenia mienia, ani żadnych osób poszkodowanych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.